Dlouhosrsté kolie pro nás nejsou jen psi, ale jsou to členové naší rodiny. Prvního zlatého pejska Fruita du Soleil Lago Benea (Rex) jsme si přivezli 5. 2. 2012. Aby mu nebylo smutno, pořídili jsme mu 16. 2. 2013 psí kamarádku zlatou kolii Giuliu Gold Fredinu Agi (Giulia). Naší psí smečku  doplnia 20. 9. 2013 zlatá fenečka Jeopardy Ever After (Gia). A aby těch kolií nebylo málo, 30. 3. 2015 k nám přicestoval z Maďarska pejsek Most Majestic Protector (Magic). 

V roce 2016 jsme importovali 2 zlaté pejsky z Ruska - Snou Taun Jardian Fiery Star (Jardi) a Fridens Bombastic (Denny). Dennyho máme ve spolumajitelství s chovatelskou stanicí Lago Benea.

Po Giulii a Magicovi jsme si dále nechali do chovu trikolorní fenku Morgain Enchanteress Lago Benea (Terka) a 2 zlaté fenky sestra Xclusive Ever After (Missi) a Xtravagant Ever After (Sissi)

 Všechny naše kolie mají přátelské a vyrovnané povahy, účastní se výstav, pochodů, zkoušíme s nimi pasení oveček, agility a další. Jsou to prostě skvělí parťáci pro každou příležitost.