Champion SK & Montenegro, Junior Champion CZ

Morgain Enchanteress Lago Benea

- Výstavy -

 

- 2019 -

 

Datum Výstava Rozhodčí Třída Ocenění
 08. 12. 2019  MVP Nitra  D.Drobnjak  šampionů Výborná 2, r. CAC
 07. 12. 2019  MVP Nitra  M.Krinke  šampionů Výborná 1, CAC
 06. 12. 2019  MVP Nitra  S.Szabóá  šampionů Výborná 1, CAC, CACIB, BOS
 01. 12. 2019  MVP Praha  V. Fiala  šampionů Výborná 1, CAC, CACIB
 30. 11. 2019  MVP Praha  D. Fialová  šampionů Výborná 2, r. CAC, r. CACIB
 09. 11. 2019  OV Mladá Boleslav  M. Václavík  vítězů Výborná 1, vítěz třídy, oblastní vítěz
 03. 11. 2019  MVP Metz  M. Christian Karcher  šampionů Výborná 1, r. CACIB
 26. 10. 2019  MVP Bratislava  J. Opara  šampionů Výborná 1, CAC, r. CACIB
 26. 10. 2019  MVP Bratislava  M. Václavík  šampionů Výborná 2
 25. 10. 2019  MVP Bratislava  G. Ridarčková  šampionů Výborná 3
 12. 10. 2019  MVP České Budějovice  Ch. Jouachicot  šampionů Výborná 2, r. CAC, r. CACIB
 29. 09. 2019  MVP Wroclaw  R. Wagnert  šampionů Výborná 4
 15. 09. 2019  NVP Gorzów Wielkopolski  R.First  vítězů Výborná 1, CAC
 07. 09. 2019  NVP Olomouc  M. Václavík  vítězů Výborná 1
 01. 09. 2019  MVP Rybnik  A. Kochan  vítězů Výborná 2
 24. 08. 2019  MVP Mladá Boleslav  B. Chapiro  šampionů Výborná 2, r. CAC
 27. 07. 2019  NVP Wroclaw  G. Kalinichenko  vítězů Výborná 3
 13. 07. 2019  NVP Mladá Boleslav  K. Barbosov  vítězů Výborná 1, CAC
 07. 07. 2019  MVP Velká Ida  V. Piskay  šampionů Výborná 4
 06. 07. 2019  MVP Velká Ida  I.Székely  šampionů Výborná
 29. 06. 2019  NVP Klatovy  Soukupová  vítězů Výborná 2, r. CAC
 22. 06. 2019  MVP Brno  MVDr. G. Ridarčíková  šampionů Výborná
 16. 06. 2019  MVP Wels  F. La Rocca  šampionů Výborná
 15. 06. 2019  EDS Wels  L. Cartledge  šampionů Výborná
 09. 06. 2019  MVP Nitra  T. H. Anders  otevřená Výborná 2
 08. 06. 2019  MVP Nitra  M. L. Koltes  otevřená Výborná 1, CAC
 07. 06. 2019  MVP Nitra  D. Paunović  otevřená Výborná 2, r. CAC
 02. 06. 2019  KV Humpolec  T. Knedlhans / J. Reslerová  otevřená Výborná 2, r. CAC
 01. 06. 2019  KV Humpolec  M. Krinke  otevřená Výborná 1, CAC
 12. 05. 2019  KV Chropyně  P. Lawless  otevřená Výborná 2, r. CAC
 11. 05. 2019  KV Chropyně  B.hawkins  otevřená Výborná 2, r. CAC
 14. 04. 2019  NVP Swiebodzice  I. Giczela  šampionů Výborná 1, CAC, NV
 13. 04. 2019  MVP České Budějovice  O. Dolejšová  mezitřída Výborná 1, CAC
 06. 04. 2019  NVP Ostrava  D. Fialová  mezitřída Výborná 2, r.CAC
 03. 02. 2019  MVP Brno  J.Korózs-Papp  šampionů Výborná 3
 02. 02. 2019  MVP Brno  T. Dermot  šampionů Výborná 4
 27. 01. 2019  MVP Nitra  M. Václavík  šampionů Výborná 2, r. CAC
 26. 01. 2019  MVP Nitra  P. Řehánek  šampionů Výborná 2
 25. 01. 2019  MVP Nitra  J.Korózs-Papp  šampionů Výborná 3
 20. 01. 2019  MVP Lubin  M.J.Purnell-Carpenter  šampionů Výborná 1, CAC, CACIB
 12. 01. 2019  NVP Brno  T. Matoušková  šampionů Velmi dobrá 2

- 2018 -

 

Datum Výstava Rozhodčí Třída Ocenění
 09. 12. 2018  MVP Nitra  B. Špoljaric  šampionů  Výborná 4
 08. 12. 2018  MVP Nitra  Z. Omarov  šampionů  Výborná 3
 02. 12. 2018  MVP Praha  M. Svobodovár  mezitřída  Výborná 1, CAC
 25. 11. 2018  MVP Kotor  V. Brajovic  šampionů  Výborná 1, CAC, CACIB
 24. 11. 2018  MVP Čanj  D. Krsčuk  šampionů  Výborná 1, CAC, CACIB
 18. 11. 2018  MVP Poznan  J. Opara  mezitřída  Výborná 2
 17. 11. 2018  MVP Poznan  W. Mirowiec  mezitřída  Výborná 2
 28. 10. 2018  MVP Bratislava  A. Korózs  mezitřída  Výborná 1, CAC, r. CACIB
 27. 10. 2018  MVP Bratislava  J. K. Papp  mezitřída  Výborná 1, CAC, r. CACIB
 26. 10. 2018  MVP Bratislava  B. Rajič  mezitřída  Výborná 1, CAC
 20. 10. 2018  KV Kladno  P. Battigan  mezitřída  Výborný 2, r. CAC
 11. 10. 2018  MVP Kielce  M. Ljutic  mladých  Výborná 1, CAJC, BOJ, BOB
 10. 11. 2018  MVP Kielce  M. t. Cate  mladých  Výborná 2
 07. 10. 2018  KV Jelenia Góra  D. Baibic  mezitřída  Velmi dobrá 2
 06. 10. 2018  MVP České Budějovice  MVDR. G. Ridarčíková  mladých  Výborná 1, CAJC, Nominace na Crufts
 16. 09. 2018  KV Chropyně  J. Waubern  mladých  Velmi dobrá 4
 15. 09. 2018  KV Chropyně  P. Fricke  mladých  Výborná 2
 01. 09. 2018  NVP Olomouc  P. Márová  mladých  Velmi dobrá 3
 25. 08. 2018  MVP Brno  Bo Skalin  mladých  Výborná 3
 14. 07. 2018  NVP Mladá Boleslav  P. Márová  mladých  Výborná 2
 30. 06. 2018  NVP Klatovy  M. Václavík  mladých  Výborná 1
 23. 06. 2018  MVP Brno  B. Scheelr  mladých  Výborná 2
 10. 06. 2018  MVP Nitra  V. Lobakin  mladých  Výborná 3
 09. 06. 2018  MVP Nitra  G. Cox  mladých  Výborná 2
 08. 06. 2018  MVP Nitra  C. Birk  mladých  Výborná 2
 03. 06. 2018  KV Humpolec  C. Locket  mladých  Výborná 1, CAJC, BOJ, 3. JBIS
 02. 06. 2018  KV Humpolec  S. Barrett  mladých  Výborná 2
 19. 05. 2018  MVP Litoměřice  F. Šimek  mladých  Velmi dobrá 2
 12. 05. 2018  KV Chropyně  S. Wiglessworth  mladých  Výborná
 05. 05. 2018  MVP Praha  D. Drobnjak  mladých  Výborná 3
 24. 03. 2018  NVP Swiedobzice  M. Supronowicz  mladých  Výborná 1, CAJC
 11. 03. 2018  NVP Jelenia Góra  V.Vukosavljevic  mladých  Velmi dobrá 1
 04. 03. 2018  MVP Zielona Gora  D. Paunovic  mladých  Výborná 2