Xclusive Ever After

- Výstavy -

 

- 2020 -

 

Datum Výstava Rozhodčí Třída Ocenění
 03. 10. 2020  MVP České Budějovice  P. Márová  šampionů Výborná 1, CAC, CACIB, BOS
 28. 09. 2020  KrV Praha Horní Počernice  K. Hořák  vítězů Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
 27. 09. 2020  MVP Tulln  H. Poschacher  šampionů Výborná 1, CACA, r. CACIB
 26. 09. 2020  MVP Tulln  L. Oklescen  šampionů Výborná 1, CACA, CACIB, kvalifikace Crufts, BOS
 13. 09. 2020  NVP Gorzow Wlko.  I. Przeworska  vítězů Výborná 1, CWC, Nejlepší fena, BOS
 12. 09. 2020  NVP Ostrava / Brno  N. Střalková  vítězů Výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB
 06. 09. 2020  KV Humpolec  N. Střalková  vítězů Výborná 1, CAC, Klubový vítěz 2020, BOB, r. BIS
 05. 09. 2020  NVP Olomouc  G. Robak  vítězů Výborná 1, CAC, Národní vítěz
 20. 09. 2020  MVP Nitra  Z. Lozic  šampionů Výborná 1, CAC, CACIB, BOS
 19. 09. 2020  MVP Nitra  A. Polgar  šampionů Výborná 1, CAC, r. CACIB
 18. 09. 2020  MVP Nitra  G. Ridarčíková  šampionů Výborná 1, CAC
 22. 08. 2020  NVP Wroclaw  A. Szukiewicz  vítězů Výborná 1, CWC
 15. 08. 2020  NVP Mladá Boleslav  K. Hořák  vítězů Výborná 1, CAC
 19. 07. 2020  MVP Nitra  J. Matyáš  šampionů Výborná 2, r. CAC
 18. 07. 2020  MVP Nitra  T. Havelka  šampionů Výborná 1, CAC, CACIB
 17. 07. 2020  MVP Nitra  V. Piskay  šampionů Výborná 2, r. CAC
 07. 03. 2020  Crufts      
 02. 02. 2020  MVP Brno  M. Krinke  otevřená Výborná 2, r. CAC
 01. 02. 2020  MVP Brno  C-P. Fricke  otevřená Výborná 3
 19. 01. 2020  MVP Lubin  A. Kazmierski  otevřená Výborná 1, CWC, Nejlepší fena, BOB
 26. 01. 2020  MVP Nitra  C. Molinari  mezitřída Výborná 3
 25. 01. 2020  MVP Nitra  M. Kotuláš  mezitřída Výborná 3
 24. 01. 2020  MVP Nitra  B. Petkevica  mezitřída Výborná 1, CAC
 11. 01. 2020  NVP Olomouc  P. Márová  mezitřída Výborná 1, CAC

 

- 2019 -

 

Datum Výstava Rozhodčí Třída Ocenění
 01. 12. 2019  MVP Praha  V. Fiala  otevřená Výborná 2, r. CAC
 30. 11. 2019  MVP Praha  D. Fialová  otevřená Výborná 3
 09. 11. 2019  OV Mladá Boleslav  M. Václavík  otevřená Výborná 2
 26. 10. 2019  MVP Bratislava  J. Opara  otevřená Výborná 1, CAC, CACIB, BOB, kvalifikace Crufts
 26. 10. 2019  MVP Bratislava  M. Václavík  otevřená Výborná 1, CAC, r. CACIB
 25. 10. 2019  MVP Bratislava  G. Ridarčková  mezitřída Výborná 1, CAC
 12. 10. 2019  MVP České Budějovice  Ch. Jouachicot  mezitřída Výborná 3
 06. 10. 2019  MVP Katerini Pieria  S.Hadjisavvas  mezitřída Výborná 1, CAC, CACIB, BOB
 05. 10. 2019  NVP Katerini Pieria  A.Hlebarovc  mezitřída Výborná 1, CAC, nejlepší fena, BOS
 05. 10. 2019  MVP Katerini Pieria  R.Vesic  mezitřída Výborná 1, CAC, CACIB, BOS
 15. 09. 2019  NVP Gorzów Wlkp.  R. First  mezitřída Výborná 1
 07. 09. 2019  NVP Olomouc  M. Václavík  mezitřída Výborná 2
 01. 09. 2019  MVP Rybnik  A. Kochan  mezitřída Výborná 2
 24. 08. 2019  MVP Mladá Boleslav  B. Chapiro  mezitřída Výborná 3
 27. 07. 2019  NVP Wroclaw  G. Kalinichenko  mezitřída Výborná 1, CWC
 13. 07. 2019  NVP Mladá Boleslav  K. Barbosov  mladých Výborná
 07. 07. 2019  MVP Velká Ida  V. Piskay  mezitřída Výborná 1, CAC
 06. 07. 2019  MVP Velká Ida  I.Székely  mezitřída Výborná 1, CAC
 29. 06. 2019  NVP Klatovy  M. Soukupová  mladých Výborná 1, CAJC, BOJ
 22. 06. 2019  MVP Brno  MVDr. G. Ridarčíková  mladých Výborná 1, CAJC, BOJ
 15. 06. 2019  EDS Wels  L. Cartledge  mladých Velmi dobrá
 09. 06. 2019  MVP Nitra  T. H. Anders  mladých Velmi dobrá 2
 08. 06. 2019  MVP Nitra  M. L. Koltes  mladých Výborná 1, CAJC, BOJ
 07. 06. 2019  MVP Nitra  D. Paunović  mladých Výborná 2
 02. 06. 2019  KV Humpolec  T. Knedlhans / J. Reslerová  mladých Výborná 2
 01. 06. 2019  KV Humpolec  M. Krinke  mladých Výborná
 12. 05. 2019  KV Chropyně  P. Lawless  mladých Výborná 4
 11. 05. 2019  KV Chropyně  B. Hawkins  mladých Výborná
 05. 05. 2019  MVP Lučenec  J. Matyáš  mladých Výborná 3
 04. 05. 2019  MVP Lučenec  M. Kotuláš  mladých Velmi dobrá 4
 13. 04. 2019  MVP České Budějovice  O. Dolejšová  mladých Velmi dobrá
 06. 04. 2019  NVP Ostrava  D. Fialová  mladých Výborná 2
 03. 02. 2019  MVP Brno  J.Korózs-Papp  mladých Výborná 4
 02. 02. 2019  MVP Brno  T. Dermot  mladých Výborná
 27. 01. 2019  MVP Nitra  M. Václavík  mladých Výborná 2
 26. 01. 2019  MVP Nitra  P. Řehánek  mladých Výborná 1, CAJC
 25. 01. 2019  MVP Nitra  J.Korózs-Papp  mladých Výborná 3
 20. 01. 2019  MVP Lubin  M.J.Purnell-Carpenter  mladých Výborná 4
 12. 01. 2019  NVP Brno  T. Knedlhans  mladých Velmi dobrá 3

- 2018 -

 

Datum Výstava Rozhodčí Třída Ocenění
 02. 12. 2018  MVP Praha  M. Svobodová  dorost  Velmi nadějná 2
 28. 10. 2018  MVP Bratislava  A. Korózs  dorost  Velmi nadějná 2
 27. 10. 2018  MVP Bratislava  J. K. Papp  dorost  Velmi nadějná 3
 26. 10. 2018  MVP Bratislava  B. Rajič  dorost  Velmi nadějná 2
 20. 10. 2018  KV Kladno  P. Batting  dorost  Velmi nadějná 1, BIS dorost
 06. 10. 2018  MVP České Budějovice  MVDR. G. Ridarčíková  dorost  Velmi nadějná 1
 16. 09. 2018  KV Chropyně  J. Waubern  dorost  Velmi nadějná 3
 15. 09. 2018  SV Chropyně  P. Fricke  dorost  Velmi nadějná 1